mPôžička Plus je nový produkt banky mBank, ktorý poteší najmä priamym a zrejmým podaním informácií. Ešte pred požiadaním o pôžičku si totiž môžete jednoducho zistiť, aký vysoký bude váš úrok, aká bude mesačná splátka a koľko peňazí reálne zaplatíte banke.

mPôžička Plus je reakciou na pôžičky iných bánk a finančných spoločností, ktoré chcú zaujať ľudí reklamou na úrok s nízkou sadzbou. Problém týchto finančných spoločností je, že keď príde na lámanie chleba, používateľ často zistí, že jeho úrok má v skutočnosti inú hodnotu, než aká bola prezentovaná v reklame. Tam sa totiž vždy spomína iba „úrok od“ a sú tu aj ďalšie poplatky. Výpočet úrokovej sadzby však často závisí od viacerých premenných, čo je úplne bežná prax.

O pôžičku môžete požiadať aj cez mobilnú aplikáciu mBank. Stačí ťuknúť na položku Financie – Úvery – Chcem peniaze navyše

Tak to funguje aj v mBank, ale banka chce byť transparentná, a preto sa táto banka rozhodla vytvoriť praktickú webovú kalkulačku k svojmu produktu mPôžička Plus. Túto kalkulačku nájdete aj s prehľadnou tabuľkou na webovej adrese www.mbank.sk/individualni/uvery/mpozicka/.

V tabuľke na webovej stránke mBank máte prehľadne zoradené úrokové sadzby podľa sumy, ktorú si chcete požičať a podľa dĺžky splatnosti. Tieto informácie môžete zadať aj do webovej kalkulačky a tá vám zobrazí výšku mesačnej splátky, úrokovú sadzbu a aj celkovú zaplatenú sumu. Jednoducho si tak viete spočítať, koľko banke zaplatíte za to, že vám pôžičku poskytne.

Webová mBank kalkulačka vám prezradí, s akým úrokom dostanete pôžičku a koľko reálne banke zaplatíte

mPôžička Plus umožňuje zobrať si pôžičku vo výške od 350 eur do 24 000 eur so splatnosťou od 12 do 96 mesiacov. V závislosti od zadaných parametrov sa bude úroková sadzba pohybovať od 5,9 do 9,9 % p.a.

Praktické je, že mBank umožňuje svojim aktívnym klientom s predschválenou ponukou získať peniaze do 10 minút od vyplnenia žiadosti. A v prípade prvej pôžičky je dokonca možné požiadať o mPôžičku Plus s nulovým úrokom, pokiaľ je výška úveru do 1 500 eur.

Žiadosť o pôžičku môžete v mBank vyplniť pohodlne cez internet. Existujúci zákazníci môžu využiť internetbanking alebo mobilnú aplikáciu.

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit

Nechajte nám správu