Vianočné výpredaje sú presne tie nákupy, na ktoré sa tešíme z celého roku asi najviac.

A aj keď vám Vianoce možno spravili prievan v peňaženke, v PLANEO Elektro to nie je vôbec problém. Dokonca nie je žiadnou prekážkou ani nariadený lockdown. Prečo by ste si predsa nenakúpili online cez planeo.sk? Už od 25. decembra až do 31. decembra nakúpite domáce spotrebiče, záhradnú techniku, hračky, kancelárske potreby, notebooky, počítače, či mobily za výhodné ceny.

Všetkých 52 predajní sieti PLANEO Elektro po celom Slovensku môžete stále využiť ako odberné miesta. S novou službou “Rezervuj a vyzdvihni ešte dnes“ a “Rezervuj a dovezieme Ti nákup zadarmo ešte dnes“ si dokonca svoj vybraný produkt užijete ešte v deň nákupu.

Z ponuky veľkého vianočného výpredaja vám PLANEO Elektro vyberá darčeky pre celú rodinu, napr.:

Stolný mixér SENCOR SBU7870GG s technológiou SENCOR Nutri Smart Blending sa stane vašim kuchynským miláčikom. Vďaka nemu dostanete do seba poriadnu dávku vitamínov v jednom pohári, čo platí aj pre zvyšok rodiny. Rozmixujete v ňom ovocie a zeleninu na smoothie a kokteily, krémovú polievku, rozdrvíte ľad, nameliete orechy. To ale nie je všetko! Použitím vákuovacieho nástavca spraví mixér toto všetko vo vákuu. Pre vás to znamená možnosť uchovať mixované produkty čerstvé oveľa dlhšie. Môžete si tak pripraviť smoothie už ráno a ono zostane bez zmeny farby, chute, vzhľadu a nutričných hodnôt čerstvé až do poobedia, čo sa vám pri bežnom mixovaní asi nepodarí. Vo vákuu môžete svojmu drobčekovi prichystať vami pripravené jedlo na cestovanie alebo trebárs na dlhšie vyšetrenie u lekára.

Mixér Sencor

Mixér Sencor

Práčka so sušičkou síce nepatria k štandardným vianočným želaniam, no na druhej strane – kedy inokedy sa k takémuto spotrebiču môžete dostať ľahšie? PHILCO PLWD 16170 Crown vám ušetrí nielen miesto, ktoré hlavne v zimných mesiacoch zaberajú sušiaky na bielizeň, ale najmä čas, strávený jej vešaním a žehlením. Naraz vyperie 10 a vysuší 7 kíl bielizne, disponuje aj rýchlym programom, v rámci ktorého za hodinu vyperie aj vysuší tie kúsky, ktoré práve súrne potrebujete. Nemusíte sa báť ani zveriť jej jemné blúzky a vlnené svetríky – aj na ne má špeciálny program. Záruka 10 rokov na tichý motor je tiež výhodou. Pri kúpe tohto produktu, ale aj akéhokoľvek iného veľkého spotrebiča v sieti PLANEO Elektro si ju môžete nechať doviezť a postaviť priamo tam, kde ju budete chcieť mať.

Ďalším darčekom pre celú rodinu je predsa SodaStream, ktorí poteší mamu aj ocina, sestru, brata, aj babku a dedka, veď aj oni si určite radi doprajú šteklivé bublinky. Ale SodaStream je ešte viac, než len najobľúbenejší prístroj na výrobu domácej sódy. Jeho darovaním ušetríte vašim blízkym čas, strávený nakupovaním balenej vody a námahu, vynaloženú na ich vláčenie domov. O peniazoch ani nehovoriac. Nezabudnite ani na ekologický rozmer, veď používaním SodaStreamu nevytvárate odpad z plastových fliaš. A keďže sú Vianoce, aj SodaStream má pre vás darček: limitovanú edíciu v čierno-bielej kombinácii s prístrojom, bombičkou a fľašou, doplnenú o dve malé fľašky a sirup s príchuťou Cola za cenu bežného balenia.

Pozrite sa na ďalšie výhodné produkty na www.planeo.sk.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.

Nechajte nám správu