Vlajková loď spoločnosti Motorola, motorola edge+ je odteraz dostupná na slovenskom trhu v novej cene len 799 eur.

Štýlový smartfón motorola edge+ má nekonečný 6,7-palcový OLED Edge displej s takmer 90-stupňovým zakončením po obidvoch stranách, čo maximalizuje plochu zobrazenia. O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 865, motorola edge+ je navyše vybavený technológiou 5G a má nadštandardnú 5000 mAh batériu. Nechýba ani podpora rýchleho nabíjania – 18 W pre káblové nabíjanie a 15 W pre bezdrôtové nabíjanie.

Motorola edge+ sa môže pochváliť systémom troch fotoaparátov s 108 MPx snímačom, ktorý sa stará o bezkonkurenčnú kvalitu a systém troch fotoaparátov má viaceré možnosti využitia. Zachyťte viac z diaľky s 8 MPx teleobjektívom s optickým priblížením a vysokým rozlíšením, odfoťte viac zo scény so 16 MPx ultra-širokouhlým objektívom, alebo sa priblížte viac a snímajte detailné zábery zblízka pomocou integrovanej funkcie Macro Vision.

Motorola edge+ je vynikajúci smartfón s bohatou výbavou, úchvatným displejom, disponuje aj kvalitným zvukom a skvelými možnosťami fotenia. Vďaka veľkej batérii a kombinácii špičkových technológií si môžete užívať pohodlné používanie telefónu počas celého dňa. Dokonalý zážitok, nech robíte čokoľvek – to je motorola edge+.

Viac o tomto telefóne

edge + ako vlajková loď od motoroly (VIDEO TOUCHIT)

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.

Nechajte nám správu