Spoločnosť Huawei neuvedie tento rok na výstave MWC v Barcelone svoju vlajkovú loď P20 (resp. jej deriváty P20 lite a P20 PLUS). Na predstavenie tohoto telefónu si počkáme na 27. marca 2018 a pôjdeme sa naň pozrieť do Paríža. 

Špekulovalo sa, prečo sa tak čínsky gigant rozhodol. Jednoduché vysvetlenie môže byť v tom, že na MWC bude tento rok predstavených veľa noviniek. Medzi nimi najviac vyčnieva Samsung Galaxy S9 a S9+, z ktorého predstavenia vám prinesieme reportáž priamo z miesta predstavenia. Toto sa stane 25. februára, teda o 2 týždne.  Okrem toho svoje novinky uvedú aj firmy SONY, HMD Global (Nokia), ZTE a ASUS. Pozornosť verejnosti by tak mohla byť zameraná inde a niene revolučnú novinku od Huawei s troma objektívmi na zadnej strane.

Firma Huawei však svoju tlačovú konferenciu počas MWC zvolala a to na 25. februára 2018, čo je rovnaký deň ako je predstavenie telefónov Galaxy S9 a S9+. Bude na nej predstavovať nové horizonty a perspektívy, ako je možné vidieť z príspevku na Twitteri.

Očakávame, že tlačová konferencia bude zameraná na siete 5G, umelú inteligenciu a internet vecí (IoT). Okrem toho však uvidíme aj ďalšie hardvérové zariadenie, ktorým je MediaPad M5 ako aj hodinky Huawei Watch 3, prípadne jeden alebo modely notebookov/tabletov MateBook od firmy Huawei.

Viac o telefóne Huawei P20

Huawei P20 a P20 Plus: Čo všetko o nich vieme? (doplnené)

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.

Nechajte nám správu