Ekonomický softvér na internete môže byť pre mnohé firmy najlepšia voľba. Netreba žiadne inštalácie a všetko vybavíte cez prehliadač.

Profit365 ponúka všetko potrebné pre jednotlivcov aj veľké firmy. Stačí otvoriť webový prehliadač a prihlásiť sa do svojho účtu. Všetky faktúry, objednávky, informácie o skladových zásobách a financiách firmy máte v okne prehliadača.

K tomu odpovedajúce dokumenty týkajúce sa firmy. Zamestnanci sa môžu do systému prihlásiť z domu alebo hoci z letiska priamo cez smartfón. Na zistenie informácií o stave firmy nepotrebujú počítač alebo byť fyzicky v práci. Skontrolovať skladové zásoby alebo denný obrat? Žiadny problém.

Ceny a možnosti

Práve ceny a odlišný spôsob licencovania tohto cloudového softvéru, ho robí jedným z najzaujímavejších produktov na trhu. Neplatíte za moduly ale za objem dát. To znamená, že ako firma máte k dispozícii všetko. Či už ste malá konzultačná firma, autoservis, e-shop s vitamínovými doplnkami alebo robíte účtovníctvo iným firmách.

Vždy dostanete plnú výbavu. Sami sa ale rozhodnete ktorý z piatich balíkov potrebujete. To je základný rozdiel oproti iným ekonomickým systémom. Tam sa totiž neraz dopracujete k vysokým poplatkom, hoci potrebujete len jednu funkciu navyše. Tá už ale býva vo vyššom balíku.

Prečo Profit365?

Hlavnou výhodou je, že celý ekonomický softvér je v cloude. Stačí vám internetový prehliadač na počítači, tablete alebo na smartfóne. Vďaka tomu je nezávislý na operačnom systéme a lokálnych inštaláciách.

Druhý faktor je výbava. V rámci modulov je možné evidovať jednoduché aj podvojné účtovníctvo. Nezáleží na tom, či ste veľká firma alebo živnostník. Je tu fakturácia, diskový priestor na vaše dokumenty a úlohy, prepojenie na firemný bankový účet, evidencia majetku, prehľad skladu alebo napríklad napojenie na pokladničné systémy.

Ďalšou nezanedbateľnou výhodou je definovanie prístupu do vášho systému. Spravte prístup každému, kto ho tam bude potrebovať. Či už pôjde o pracovníkov vykonávajúcich audit alebo vašu externú ekonómku, ktorá vám na základe toho pripraví legislatívneho povinnosti. Napríklad daňové priznanie. Perličkou je, že Profit365 vám dokáže na základe vašich údajov pripraviť daňové priznanie. Ideálne pre bežných podnikateľov a samostatné osoby, ktoré rozumejú svojmu biznisu, no daňové priznanie je pre nich večný strašiak.

Softvér je vždy aktuálny. Všetky vylepšenia máte dostupné ihneď po ich vydaní. Sú súčasťou vašej ročnej licencie. Nové funkcie získavate automaticky, nič netreba inštalovať ani doplácať.

Prečítajte si aj:

Recenzia Profit365 pre živnostníkov a firmy: Online ekonomický softvér

Značky:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.

Nechajte nám správu