Každý rok v piatok, po americkom dni Vďakyvzdania, nastáva deň nákupného šialenstva, obrovských zliav a najväčší sviatok všetkých shopoholicov. Sygic sa k Black Friday pridáva najväčšími zľavami tohto roku, a to bez potreby vystáť radu v obchodoch.

 Doživotnú licenciu Sygic GPS Navigation je oddnes možné získať v zľave až do 77 %. V rámci nej Sygic nedávno uviedol funkciu Real View Navigation, ktorá využíva GPS a fotoaparát smartfónu, vďaka ktorým dokáže do navigačného systému implementovať rozšírenú realitu. Funkcia Real View Navigation sa stala najobľúbenejšou funkciou tohto leta, v priebehu len niekoľkých týždňov si ju stiahlo viac ako 200 000 používateľov. Od dnešného dňa je v rámci akcie Black Friday dostupná po prvýkrát len za 3,99 € namiesto pôvodných 9,99 €.

Aj Sygic Travel oslavuje Black Friday, a to zníženou cenou prémiovej verzie o 60 %.  Sygic Travel aplikácia pre iOS a Android zariadenia je dostupná v 14 jazykoch, obsahuje podrobný plánovač cestovného itineráru, 2000 vlastných 360° videí a offline mapy z celého sveta.

Nechajte nám správu